Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Roger Xie

Telefon numarası : +86 13533071813

Naber : +8613533071813

Free call

Amey JV, 240 milyon sterlinlik savunma makinesi sözleşmesini kazandı

September 3, 2020

hakkında en son şirket haberleri Amey JV, 240 milyon sterlinlik savunma makinesi sözleşmesini kazandı

Amey JV, 240 milyon sterlinlik savunma makinesi sözleşmesini kazandı

 

AmeyBriggs, İngiltere Savunma Bakanlığı (MoD) tarafından inşaat ve malzeme taşıma makinelerine bakmak için bir sözleşme imzaladı.

 

 

AmeyBriggs, İngiltere Savunma Bakanlığı (MoD) tarafından inşaat ve malzeme taşıma makinelerine bakmak için bir sözleşme imzaladı.

Sözleşme, 2027 yılına kadar yedi yıl süreyle geçerlidir. Anlaşma, Savunma Bakanlığı'nın tesis yönetimi ve bakım alanını çevreleyen bir yeniden yapılanmanın parçası.Savunma Bakanlığı projeye Mitre adını verdi ve önceki üç sözleşmeyi tek bir tedarikçiyle birleştirdi.

Savunma Bakanlığı, önümüzdeki yedi yıl boyunca proje için tercih edilen tedarikçi olarak AmeyBriggs'i seçti.

Mitre filosu, vinçler, forkliftler, ekskavatörler ve dozerler dahil olmak üzere bir dizi makine içerir.Bunlar, departmanın inşaat ve mekanik taşıma gerekliliklerini ve yeteneklerini karşılar.

AmeyBriggs ortak girişimi, İspanyol sermayeli Amey plc ve Amerika Birleşik Devletleri merkezli Briggs Defence'den oluşuyor.

Önceki sözleşmeler, Araçlar, Korunan Tesis ve Savunma Mekanik Elleçleme Ekipmanlarını (DMHE) içeriyordu.Bunların her biri, Kraliyet Hava Kuvvetleri (RAF), Kraliyet Donanması ve İngiliz Ordusu için tesis yönetimi ve bakımını da kapsayan yeni konsolide Gönye sözleşmesinin bir parçası olacak.

Sözleşme, on dört ülkede 300 lokasyona yayılan yaklaşık 4.600 parça ekipmanı içeriyor.Bu arada, yaklaşık 180 çalışan AmeyBriggs'e transfer edilecek.

Amey ve Briggs daha önce savunma sektöründe çalışmış, Briggs Defence ise yirmi yılı aşkın bir süredir Birleşik Krallık silahlı kuvvetleri deneyimine sahip.

Briggs Defence Genel Müdürü Gary Clements şunları söyledi: "MoD'nin Amey ve Briggs Defence teklifinin değerini, özellikle de yüksek düzeyde hizmet sunma ve uçtan uca bir destekte esnekliği koruma yeteneğimizi kabul etmesinden memnunuz. İlgili uzmanlığımızı en üst düzeye çıkarmayı ve silahlı kuvvetlerimizin karmaşık ihtiyaçlarını karşılayan tam bir kuvvet yaklaşımıyla yenilikçi çözümler sunmak için en iyi İngiltere ekipman üreticileriyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz."

Amey bölümü genel müdürü Craig McGilvray şunları söyledi: "Briggs Defence ile ortak girişimimiz, MoD için bu sözleşmeyi sunmak için bizi benzersiz bir konuma getiren, ancak kritik olarak hizmet veren personelin operasyonel ve eğitim ihtiyaçlarının ilk sıraya konulduğu rakipsiz bir bilgi ve deneyim genişliğine sahiptir. ”

Ordu direktörü desteği Tümgeneral Simon Hamilton şunları söyledi: “Project Mitre konusunda özellikle hevesliyim.Mekanik Taşıma Ekipmanı, İnşaat ve Korunan Tesisin sağlanması için önceki üç örtüşen mekanizmayı aldık ve verimlilik elde etmek için bunları bir araya getirdik.

“Ayrıca, bir askeri, kiralık ve kiralık ekipman filosunu entegre ederek sözleşmeye dayalı yenilik ve esneklik tasarladık;bu, yalnızca ihtiyacımız olan şey için ihtiyacımız olduğunda ödeme yaptığımız, ancak gerektiğinde hızla artırabileceğimiz anlamına gelir;bizler de geliştikçe gelişen teknolojilerden faydalanacağız.Daha da önemlisi, MITRE, hem düzenli hem de yedek personelin becerilerini geliştirmek için fırsatlar sunan tam bir kuvvet yaklaşımını benimsiyor.”

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

inquiry@laurel-generator.com
+8613533071813
+86 13533071813
info_698561